Добридень! Давайте знайомитися.
Я – перший український незалежний клінічний онколог, експерт клінічної онкології. 22 роки клінічного досвіду за спеціальністю. Вища категорія з онкології понад 10 років.
Проведено:
Перший онколог в Україні, який успішно застосував поза клінічними дослідженнями в лікуванні пацієнта з недрібноклітинним раком легені комбінацію хіміотерапії, таргетну терапію та імунотерапію, на підставі досвіду знятий науковий фільм.
Консультації для пацієнтів понад 20 країн (Білорусь, Молдова, Німеччина, Греція, Росія, Казахстан, Узбекистан, Великобританія та інші).
Я народилася у місті Харків, у родині викладачів. Дитинство звичайної дитини на СРСР: музика, фотокружок, книжки - багато книжок. Ще в молодших класах я знала, що хочу бути лікарем, і закінчивши єдиний на той час у місті біологічний клас, вступила до Харківського медичного інституту.
Завершення навчання було вже у Запоріжжі, де і було пройдено мою інтернатуру з онкології на базі Запорізького обласного онкодиспансеру, після чого працювала 8 років головним онкологом поліклінічного відділення першої центральної лікарні Жовтневого району та вела консультативний прийом у центрі «Юліс».
В 2008 году я приїхала до столиці та продовжила свою професійну діяльність в онкологічному дитячому відділенні Національного інституту раку.
2009-2011 роки - лікар-онколог першої на пострадянському просторі онкологічної клініки «Лісод», де я отримала другу спеціалізацію, як лікар-променевий терапевт, і для мене відкрилася можливість роботи на перших в Україні – лінійних прискорювачах.
2011-2017 роки - головний лікар, завідувач відділення радіотерапії, головний клінічний онколог клініки «Інновація».
2017-2019 роки - головний клінічний онколог онкоцентру "Спіженко".
Більше 20 років в онкології ще більше переконали мене у правильності мого вибору.
Я потрібна своїм пацієнтам і я люблю те, чим займаюся.
Як член Європейського товариства медичних онкологів більше 8 років, керуючись у своєму лікуванні виключно міжнародними стандартами. Я розумію, що немає жодного схожого пацієнта. У кожного хвороба розвивається по своєму.
Я працюю з пацієнтом і разом із ним і з його хворобою.
Ефективність лікування насамперед залежить від фахівця на кожному етапі.
Команда "лікар - пацієнт" найголовніша команда на шляху до лікування!